Lammers & Wellink

Over ons

60 Jaar geleden begon Henk Lammers met een assurantiekantoor aan huis. Na 30 jaar droeg hij het stokje over aan zijn dochter en schoonzoon, Christiane en Rob Wellink-Lammers. We zijn inmiddels uitgegroeid tot een all-round financiƫle dienstverlener en adviseren en bemiddelen voor particulieren en bedrijven. Ons kantoor is gevestigd op het Beatrixpark 2 in Winterswijk (tegenover de ingang van het Streekziekenhuis Kon. Beatrix). We zijn nog steeds een familiebedrijf. Met een enthousiast team van 8 vakmensen is het onze missie om de klant volledig te ontzorgen.

U bent van harte welkom op ons kantoor. Wij komen ook graag bij u thuis of op bezoek bij uw bedrijf.

Onze Medewerkers

Rob Wellink

Directeur, hypotheek- en assurantieadviseur

rob@lammers-wellink.nl

Hannie Kuenen

Assurantieadviseur

hannie@lammers-wellink.nl

Dyantha Veenhuis

Assurantieadviseur

dyantha@lammers-wellink.nl

Maiko Wellink

Hypotheekadviseur

maiko@lammers-wellink.nl

Christiane Wellink

Financiële administratie, Assurantieadviseur

chris@lammers-wellink.nl

Ineke Wisselink

Assurantieadviseur

ineke@lammers-wellink.nl

Isabelle Heusinkveld

Pensioenadviseur

isabelle@lammers-wellink.nl

Chantal ter Horst

Assurantieadviseur

chantal@lammers-wellink.nl